“Mam, ik bel je zo terug” - lezing in Martinikerk van Doesburg
Kerkstraat 4, 6981 CM Doesburg
|
Tel: +31 313 476 882
|
Toon op kaart
Op maandag 25 november van 19.30 – 21.30 uur houden Jacques en Wanda Beemsterboer de lezing “ Mam, ik bel je zo terug”.
Hun dochter Nadine werd op 2 december 2006 vermoord door haar ex-partner; een schoolvoorbeeld van femicide. Elke acht dagen wordt er in Nederland een vrouw vermoord, vaak door haar (ex) partner. Bijna altijd omdat zij besluit de relatie te beëindigen.
Wat gebeurt er in het leven van een gezin en de ouders als deze worden geconfronteerd met de zinloze moord op hun dochter Nadine? Hoe ga je om met je gevoelens richting de dader? Op welke wijze kan je het enorme verdriet verwerken? Waarom deze zinloze daad? Wat doe je met het verzoek van de dader om over zijn spijt te praten?
Jacques en Wanda gaan met hoofd en hart in op de heftige ervaringen die ze hebben meegemaakt. Het is een indrukwekkend verhaal. Na afloop van de lezing is er volop de gelegenheid om met hen na te praten.
Burgemeester Loes van der Meijs zal de avond openen. Ook gedichten van Gerard Akse en zang van Edith Weetink staan op het programma. Marieke de Bruijn vervult de rol van avondvoorzitter. Tevens is het boek “Mam, ik bel je zo terug” te koop, geschreven door Wanda in 2010.
De Martinikerk is open vanaf 19.00 uur.