Boogschieten - Viking Adventure Sports

Word jij de Robin Hood van je groep? Handboog en Kruisboog schieten!

Met een professionele handboog houden we een boogschiet competitie. Eerst krijgt u een duidelijke uitleg en doen we een aantal proefschoten. Daarna een wedstrijd met de aanwezige gasten. Boogschieten is en blijft een activiteit die mensen altijd leuk vinden om te doen.

Als je ouder bent dan 18 jaar dan kunnen we ook met u gaan kruisboogschieten. De kracht achter de pijl is vele malen hoger en het vereist veel concetratie om de pijl midden in de roos te krijgen. We hebben diverse lokaties in en om Doesburg waar we deze activiteit voor u kunnen organiseren

Wij kunnen het boogschieten ook bij u op locatie voor u organiseren, mits u voldoende ruimte heeft. Deze activiteit is prima met andere activiteiten in Doesburg te combineren, w.o. steppen, Sloepvaren, GPS tocht, etc.

Deelname: € 17,50 p.p. 
Minimaal 10 deelnemers per groep.

Extra mogelijkheden:
- lunch of diner

Meer informatie